AT-K-C-26-4-B/7
- 제조업체 부품 번호:
- AT-K-C-26-4-B/7
- 설명의 일부:
- CABLE MOD COIL 4COND BLACK 7'
- 재고 상태:
- 186
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Type :
- Coil
- Cable Width :
- 0.189" (4.80mm)
- Coil Diameter :
- 0.512" (13mm)
- Jacket Color :
- Black
- Length :
- Length - Coil Extended :
- 7' (2.13m)
- Length - Coil Retracted :
- 3.28' (1.00m)
- Number of Conductors :
- 4
- Wire Gauge :
- 26 AWG