530-26-10-WH-1000F
- 제조업체 부품 번호:
- 530-26-10-WH-1000F
- 제조업체/브랜드:
- CnC Tech
- 설명의 일부:
- CABLE MOD FLAT 10COND REEL 1000'
- 재고 상태:
- 6
- 제조사 :
- CnC Tech
- 제품 카테고리 :
- 모듈식 - 플랫 케이블
- Cable Height :
- 0.097" (2.46mm)
- Cable Type :
- Straight
- Cable Width :
- 0.425" (10.80mm)
- Coil Diameter :
- Conductor Strand :
- 7/0.0063"
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Jacket Color :
- White
- Length :
- 1000' (304.80m)
- Length - Coil Extended :
- Length - Coil Retracted :
- Number of Conductors :
- 10
- Product Status :
- Active
- Shielding :
- Unshielded
- Wire Gauge :
- 26 AWG