ECS-F1AE226K
제조업체 부품 번호:
ECS-F1AE226K
제조업체/브랜드:
Panasonic
설명의 일부:
CAP TANT 22UF 20% 10V RADIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Panasonic
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.315" (8.00mm)
Lead Spacing :
0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
G
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
Radial
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.185" Dia (4.70mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
10 V