TAP335K006SCS
제조업체 부품 번호:
TAP335K006SCS
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP TANT 3.3UF 10% 6.3V RADIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
13Ohm
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.276" (7.00mm)
Lead Spacing :
0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code :
A
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.177" Dia (4.50mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
6.3 V