ECS-F1AE336K
제조업체 부품 번호:
ECS-F1AE336K
설명의 일부:
CAP TANT 33UF 20% 10V RADIAL
Capacitance :
33 µF
Height - Seated (Max) :
0.335" (8.50mm)
Lead Spacing :
0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
H
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.205" Dia (5.20mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
10 V