ECS-F1HE155K
제조업체 부품 번호:
ECS-F1HE155K
설명의 일부:
CAP TANT 1.5UF 20% 50V RADIAL
Capacitance :
1.5 µF
Height - Seated (Max) :
0.276" (7.00mm)
Lead Spacing :
0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
F
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.177" Dia (4.50mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V