CCSMA642-MM-086F-36
제조업체 부품 번호:
CCSMA642-MM-086F-36
설명의 일부:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36"
재고 상태:
재고 없음
1st Connector :
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector :
SMA Plug, Right Angle
Cable Type :
2.54mm OD Coaxial Cable
Color :
Blue
Frequency - Max :
12.6 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
-45°C ~ 85°C
Overall Impedance :
50 Ohms