TCKOJ477ETLSR030
제조업체 부품 번호:
TCKOJ477ETLSR030
설명의 일부:
TANT 10% 6.3V 470UF E LSR 030
Capacitance :
470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30mOhm
Height - Seated (Max) :
0.169" (4.30mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :
E
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
6.3 V