73082-X-24
제조업체 부품 번호:
73082-X-24
제조업체/브랜드:
Pomona Electronics
설명의 일부:
CBL ASSY SMA PLUG RG142B 24"
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Pomona Electronics
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
RG-142B
Color :
Copper
Connector Impedance :
Features :
Shielded
Frequency - Max :
4 GHz
Ingress Protection :
Length :
24.00" (609.60mm)
Operating Temperature :
-65°C ~ 165°C
Overall Impedance :
50 Ohms