TCSD-15-D-03.01-01
제조업체 부품 번호:
TCSD-15-D-03.01-01
제조업체/브랜드:
Samtec, Inc.
설명의 일부:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samtec, Inc.
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.251' (76.45mm, 3.01")
Number of Positions :
30
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)