TCSD-08-D-06.75-01
제조업체 부품 번호:
TCSD-08-D-06.75-01
설명의 일부:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.563' (171.45mm, 6.75")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)