LSR68/25HM125
제조업체 부품 번호:
LSR68/25HM125
제조업체/브랜드:
Nemco
설명의 일부:
CAP TANT 68UF 20% 25V 2917
재고 상태:
235
제조사 :
Nemco
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
125mOhm @ 100kHz
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.161" (4.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
H
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
25 V