TCSD-22-D-04.75-01-N
제조업체 부품 번호:
TCSD-22-D-04.75-01-N
설명의 일부:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key
Length :
0.396' (120.65mm, 4.75")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)