T16C337K075EZSS
제조업체 부품 번호:
T16C337K075EZSS
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 330UF 10% 75V AXIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1Ohm @ 120Hz
Failure Rate :
Features :
Wet Tantalum
Height - Seated (Max) :
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :
C
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Package / Case :
Axial, Can
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.390" Dia x 0.766" L (9.90mm x 19.46mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Hermetically Sealed
Voltage - Rated :
75 V