T351A104J035AT7301
제조업체 부품 번호:
T351A104J035AT7301
설명의 일부:
CAP TANT 0.1UF 5% 35V RADIAL
재고 상태:
397
Capacitance :
0.1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
26Ohm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.378" (9.60mm)
Lead Spacing :
0.100" (2.54mm)
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
A
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.177" Dia (4.50mm)
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
35 V