T356C475K025AT
제조업체 부품 번호:
T356C475K025AT
설명의 일부:
CAP TANT 4.7UF 10% 25V RADIAL
재고 상태:
재고 없음
Capacitance :
4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
4Ohm
Height - Seated (Max) :
0.378" (9.60mm)
Lead Spacing :
0.200" (5.08mm)
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
C
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.197" Dia (5.00mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
25 V