199D107X9020F6V1
제조업체 부품 번호:
199D107X9020F6V1
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 100UF 10% 20V RADIAL
재고 상태:
56
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.748" (19.00mm)
Lead Spacing :
0.200" (5.08mm)
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code :
F
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.378" Dia (9.60mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
20 V