TPSE686K025H0125
제조업체 부품 번호:
TPSE686K025H0125
설명의 일부:
CAP TANT 68UF 10% 25V 2010
재고 상태:
242
Capacitance :
68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
125mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.065" (1.65mm)
Manufacturer Size Code :
E
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
25 V