TPSE686K025S0125
제조업체 부품 번호:
TPSE686K025S0125
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP TANT 68UF 10% 25V 2010
재고 상태:
1,257
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
125mOhm @ 100kHz
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.065" (1.65mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
E
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
25 V