TMCMC1V475MTRF
제조업체 부품 번호:
TMCMC1V475MTRF
설명의 일부:
CAP TANT 4.7UF 20% 35V SMD
재고 상태:
980
Capacitance :
4.7 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2.8Ohm @ 100kHz
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.106" (2.70mm)
Manufacturer Size Code :
C
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Size / Dimension :
0.228" L x 0.126" W (5.80mm x 3.20mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
35 V