T350K686K016AT
제조업체 부품 번호:
T350K686K016AT
설명의 일부:
CAP TANT 68UF 10% 16V RADIAL
재고 상태:
34
Capacitance :
68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1Ohm
Height - Seated (Max) :
0.532" (13.50mm)
Lead Spacing :
0.200" (5.08mm)
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
K
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.350" Dia (8.90mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
16 V