TCKOG337DTLSR030
제조업체 부품 번호:
TCKOG337DTLSR030
설명의 일부:
TANT 10% 4V 330UF D LSR 030
Capacitance :
330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30mOhm
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :
D
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
4 V