695D335X0025D2T
제조업체 부품 번호:
695D335X0025D2T
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1810
재고 상태:
2,492
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
3.3 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3Ohm
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.79mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
D
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1810 (4724 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.185" L x 0.095" W (4.70mm x 2.41mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
25 V