TMCMB1A106MTRF
제조업체 부품 번호:
TMCMB1A106MTRF
설명의 일부:
CAP TANT 10UF 20% 10V 1411
재고 상태:
2,000
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.7Ohm @ 100kHz
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Manufacturer Size Code :
B
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
10 V