TMCHB1C106MTRF
제조업체 부품 번호:
TMCHB1C106MTRF
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 10UF 20% 16V 1411
재고 상태:
1,826
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.7Ohm @ 100kHz
Failure Rate :
Features :
High Reliability
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
B
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
16 V