293D685X9025C2WE3
제조업체 부품 번호:
293D685X9025C2WE3
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 6.8UF 10% 25V 2312
재고 상태:
3,903
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
6.8 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
1.7Ohm @ 100kHz
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.80mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
25 V