594D476X0016C2T
제조업체 부품 번호:
594D476X0016C2T
제조업체/브랜드:
Vishay / Sprague
설명의 일부:
CAP TANT 47UF 20% 16V 2812
재고 상태:
2,415
제조사 :
Vishay / Sprague
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
110mOhm
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.80mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
Manufacturer Size Code :
C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2812 (7132 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Conformal Coated
Voltage - Rated :
16 V