FFSD-10-D-08.04-01-N
제조업체 부품 번호:
FFSD-10-D-08.04-01-N
Features :
Polarizing Key
Length :
0.670' (204.22mm, 8.04")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)