TCKIV475BT
제조업체 부품 번호:
TCKIV475BT
설명의 일부:
CAP TANT 0.47UF 10% 1411
재고 상태:
30,000
Capacitance :
0.47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
3.1Ohm
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :
B
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
35 V