FFSD-06-S-05.01-01-N
- 제조업체 부품 번호:
- FFSD-06-S-05.01-01-N
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.418' (127.25mm, 5.01")
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)