IBS047-SMSM-10.0IN
제조업체 부품 번호:
IBS047-SMSM-10.0IN
제조업체/브랜드:
Times Microwave Systems
설명의 일부:
SMA (M) TO SMA (M) STRAIGHT 10"
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Times Microwave Systems
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
50 GHz
Ingress Protection :
Length :
10.000" (254.00mm)
Operating Temperature :
-65°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms