FFSD-02-D-11.00-01
제조업체 부품 번호:
FFSD-02-D-11.00-01
제조업체/브랜드:
Samtec, Inc.
설명의 일부:
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samtec, Inc.
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
0.917' (279.40mm, 11.00")
Number of Positions :
4
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)