TCKIV106DTLSR125
제조업체 부품 번호:
TCKIV106DTLSR125
제조업체/브랜드:
Cal-Chip Electronics, Inc.
설명의 일부:
TANT 10% 35V 10UF D LSR 125
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Cal-Chip Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
탄탈륨 커패시터
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
125mOhm
Failure Rate :
Features :
General Purpose
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code :
D
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±10%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
35 V