FFMD-13-S-02.50-01
제조업체 부품 번호:
FFMD-13-S-02.50-01
Connector Type :
Plug to Cable
Length :
0.208' (63.50mm, 2.50")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)