FFMD-11-S-11.81-01
제조업체 부품 번호:
FFMD-11-S-11.81-01
Connector Type :
Plug to Cable
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
22
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)