FFMD-17-S-03.70-01
제조업체 부품 번호:
FFMD-17-S-03.70-01
Connector Type :
Plug to Cable
Length :
0.308' (94.00mm, 3.70")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)