FFMD-10-D-02.02-01-R
제조업체 부품 번호:
FFMD-10-D-02.02-01-R
제조업체/브랜드:
Samtec, Inc.
설명의 일부:
.050 CABLE PLUG
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samtec, Inc.
제품 카테고리 :
직사각형 케이블 어셈블리
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Plug to Plug, Reversed
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
0.168' (51.31mm, 2.02")
Number of Positions :
20
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)