FFMD-17-D-05.50-01
제조업체 부품 번호:
FFMD-17-D-05.50-01
Connector Type :
Plug to Plug
Length :
0.458' (139.70mm, 5.50")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)