FFMD-10-S-05.51-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-10-S-05.51-01
- Connector Type :
- Plug to Cable
- Length :
- 0.459' (139.95mm, 5.51")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)