969M101-20-8-050
제조업체 부품 번호:
969M101-20-8-050
제조업체/브랜드:
Cicoil
설명의 일부:
CBL RIBN 8COND CLEAR 50'
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Cicoil
제품 카테고리 :
플랫 리본 케이블
Cable Type :
Flat Cable
Conductor Strand :
Features :
Hi-Flex
Jacket (Insulation) Material :
Flexx-Sil™
Jacket Color :
Clear
Length :
50.0' (15.24m)
Number of Conductors :
8
Operating Temperature :
-65°C ~ 165°C
Pitch :
Product Status :
Active
Ratings :
UL E324413, CE
Ribbon Thickness :
0.120" (3.05mm)
Ribbon Width :
0.670" (17.02mm)
Shielding :
Unshielded
Voltage :
18 kV
Wire Gauge :
20 AWG