G81-1800LUMUS-2
제조업체 부품 번호:
G81-1800LUMUS-2
제조업체/브랜드:
Cherry Americas
설명의 일부:
KEYBOARD COMPACT 104 KEY USB BLK
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Cherry Americas
제품 카테고리 :
키보드
Color :
Black
Features :
Interface :
USB
Number of Keys :
104
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
15.940" L x 7.090" W x 1.730" H (405.00mm x 180.00mm x 44.00mm)