T599B476M004ATE090
제조업체 부품 번호:
T599B476M004ATE090
제조업체/브랜드:
KEMET
설명의 일부:
CAP TANT POLY 47UF 4V 1411
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KEMET
제품 카테고리 :
탄탈룸 - 폴리머 커패시터
Capacitance :
47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
90mOhm @ 100kHz
Features :
Automotive
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code :
B
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
4 V