T520U686M010ATE055
제조업체 부품 번호:
T520U686M010ATE055
설명의 일부:
CAP TANT POLY 68UF 10V 2312
재고 상태:
980
Capacitance :
68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
55mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Size / Dimension :
0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
10 V