TCOD106M050R0150E
제조업체 부품 번호:
TCOD106M050R0150E
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
탄탈룸 - 폴리머 커패시터
Capacitance :
10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150mOhm @ 100kHz
Features :
Automotive
Height - Seated (Max) :
0.122" (3.10mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code :
D
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
2917 (7343 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tolerance :
±20%
Type :
Molded
Voltage - Rated :
50 V