TCJG107M004R0300
제조업체 부품 번호:
TCJG107M004R0300
설명의 일부:
CAP TANT POLY 100UF 4V 1206
재고 상태:
1,290
Capacitance :
100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
300mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code :
G
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension :
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
4 V