F380J336MMALZT
제조업체 부품 번호:
F380J336MMALZT
설명의 일부:
CAP TANT POLY 33UF 6.3V 0603
재고 상태:
4,656
Capacitance :
33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
500mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code :
M
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Size / Dimension :
0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V