TCN4158M006R0055
제조업체 부품 번호:
TCN4158M006R0055
설명의 일부:
CAP TANT POLY 1500UF 6.3V 2924
재고 상태:
1,795
Capacitance :
1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
55mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.079" (2.00mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Package / Case :
2924 (7361 Metric)
Size / Dimension :
0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
6.3 V