FPA28-S1PF-S16
제조업체 부품 번호:
FPA28-S1PF-S16
제조업체/브랜드:
ConductRF
설명의 일부:
SEMIFLEX 0.086" CABLE SMA MALE
재고 상태:
100
제조사 :
ConductRF
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMP Jack
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
2.18mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
27 GHz
Ingress Protection :
Length :
16.00" (406.40mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Overall Impedance :
50 Ohms