CB1.32D-2IPX-11.5IN
제조업체 부품 번호:
CB1.32D-2IPX-11.5IN
설명의 일부:
I-PEX MHF1 - I-PEX MHF1 11.5"
1st Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector :
IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.32mm OD Coaxial Cable DS
Color :
Green
Connector Impedance :
Features :
Double Shielded
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
11.500" (292.10mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C
Overall Impedance :
50 Ohms