TCNT476M016R0150E
제조업체 부품 번호:
TCNT476M016R0150E
설명의 일부:
CAP TANT POLY 47UF 16V 1411
재고 상태:
13,405
Capacitance :
47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max) :
0.047" (1.20mm)
Lead Spacing :
Lifetime @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code :
T
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension :
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
16 V